Jdi na obsah Jdi na menu
 


*-*       Co je Lineage 2       *-*

Lineage 2 obecně je on-line RPG strategie, kde hrajete za Vámi zvolenou postavu rozdílných ras (Člověk, Elf, Temný Elf, Ork a Trpaslík)...na začátku hry si zvolíte jednu z těchto ras, dále povolání, čili chcete-li být Bojovník anebo Mystic (Mág), jeho ctěné jméno, pohlaví, barvu vlasů a účes, a tvar obličeje. Poté si již necháte Váš charakter v Lineage 2 (L2). Každá z ras na počátku svého bytí začíná poblíž rodné vesnici, v takovém základním výcvikovém sídle.

Lidé jako Mystici či Mágové začína v Einhovantské škole magie poblíž vesnice na Talking Island. Lidští Bojovníci začínají v Cedrikově tréninkové hale.

Elfové začínají u poblíž Elfské vesnice u takového "svatého stromu".

Temní elfové začínají v chrámu jejich bohyně Shillien kousek od vesnice Temných Elfů.

Orkové jsou zpočátku svičeni v Chrámu Paagria, jejich boha, ve vesnici Orků na SV výčnělku kontinentu.

Trpaslíci jsou zrozeni v dolech, východně od rodné vesnice.

V každém z těchto počátečních míst jsou Gremlini, takové malé potvůrky, na kterých začátečníci získávají zkušenosti a jsou vedeni pomocí hlasového, ale i psaného (na obrazovce) průvodce. Takto obdobně získávají zkušenosti po celém Elmoru a Adenu, když porážejí různá monstra a čelí nástráhám světa za hradbami rodné vesničky. Postupem času získávají i nové dovednosti a kouzla, tříbí si své vlastnosti, získávají přátele, ale i nepřátele, zakládají klany, a dalé i aliance tvořené z klanů, účastní se bitev o hrady a za čest svého klanu bojují v klanových válkách...

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář